УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Житомирська область: ділянку дороги Н-03 Житомир – Чернівці буде закрито на ремонт. Схема об'їзду.

Житомирська область: ділянку дороги Н-03 Житомир – Чернівці буде закрито на ремонт. Схема об'їзду.

З 18 травня рух автотранспорту у напрямку Чуднів – Любар буде повністю перекрито у зв’язку з реконструкцією автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці (км 58+000 – 62+200) та будівництва двох штучних споруд на км 57+058 та 59+573

На ділянці ремонту буде проводитись влаштування насипів нового земляного полотна — рух через село Кілки тимчасово закрито.

Пропонуємо об'їзд на час ремонту

Відповідно до затвердженої схеми передбачено рух через населені пункти: Вільшанка, Карпівці, Троща.

Якщо ви рухаєтеся з боку Хмельницького у напрямку Житомира, то в місті Любар повертайте на дорогу Н-02 в напрямку Білої Церкви (там розміщені інформаційне пано). В районі села Краснопіль повертайте ліворуч та рухайтеся на північ через Трощу, Карпівці, Вільшанку.

Якщо їдете з Житомира на Вільшанку — варто повернути на виїзді з Чуднова, або одразу їдьте з Житомира дорогою М-21 у напрямку Бердичева та повертайте в бік Хмельницького на дорогу Р-31.

Просимо вибачення за тимчасові незручності та радимо водіям враховувати данну інформацію при плануванні маршрутів.

Про відновлення руху на дорозі Н-03 буде повідомлено додатково.

У рамках співпраці Укравтодору та Waze забезпечуємо оперативне інформування водіїв щодо перекриття руху та маршруту об’їзду: https://bit.ly/3bHNAY1

Цього року на Житомирщині, в рамках президентської програми «Велике будівництво» на 6-ти ділянках траси Н-03 Житомир – Чернівці тривають роботи з капітального ремонту та реконструкції дороги протяжністю більше 30-ти кілометрів (км 52 - 96 км), а також реконструкція шляхопроводу та будівництво мосту через р. Ібр.

Крім цього, триває розпочате в минулому році зведення наземного шляхопроводу над залізничними коліями неподалік міста Чуднів на км 57 + 058 на дорозі Н-03.