УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » УВАГА! Закрито рух на ділянці траси М-15 «Одеса – Рені» біля с. Паланка через ремонт мосту

УВАГА! Закрито рух на ділянці траси М-15 «Одеса – Рені» біля с. Паланка через ремонт мосту

Рух на ділянці буде відновлено до початку туристичного сезону

З 10 грудня 2016 року до 1 червня 2017 року закрито рух транспортних засобів на міжнародному автошляху М-15/Е87 «Одеса – Рені» на мосту через річку біля с. Паланка, у зв’язку з капітальним ремонтом мосту. 

Звертаємо увагу водіїв, які збираються у поїздку до Південної Бессарабії, особливо на новорічні свята – свій маршрут потрібно планувати дорогою Р-70 «Одеса–Білгород–Дністровський–Монаши–/М-15/», через курортну зону Затока до с. Кароліно-Бугаз. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

«Ми розуміємо важливість цього маршруту, особливо у зв’язку з великою інтенсивністю руху під час туристичного сезону. Саме тому ремонтні роботи організовані таким чином, щоб відкрити рух через новий міст до початку літа», - зазначив Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України.

Наразі, здійснюються підготовчі роботи, облаштування будівельного майданчику та розпочато демонтаж старого аварійного мосту. Основні роботи почнуться найближчим часом. 

Загальна вартість ремонту мосту становить 76,2 млн. грн. Першочерговим завданням для Укравтодору є забезпечення фінансування робіт у повному обсязі як за рахунок державного, так і місцевого бюджету.