УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Північна об’їзна дорога міста Рівне: перша та друга черга будується на всіх ділянках

Північна об’їзна дорога міста Рівне: перша та друга черга будується на всіх ділянках

На Рівненщині реалізовуємо один з масштабних об'єктів будівництва, що дасть змогу розвантажити місто від транзитного транспорту та вивести його потоки за межі Рівного - будівництво Північного обходу.

Де проводимо роботи?

Перша черга дороги – це шестикілометрова ділянка від автомобільної дороги ​Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів (к​м 146+630) до автомобільної дороги ​Т-18-32 /Н-22/– Ходоси – Кустин – /Н-25/ к​м 8+426.

На півторакілометровій ділянці нової дороги минулого року завершили земляні роботи та влаштували нижні шари асфальтобетону. Наразі триває влаштування шарів дорожнього одягу майбутньої дороги та кільцевої розв‘язки на примиканні Північного обходу до автодороги Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів.

Крім цього триває реконструкція 4-кілометрової ділянки існуючої автодороги ​Т-18-32​ Ходоси – Кустин – Забороль, яка є частиною майбутнього обходу.

Також паралельно триває будівництво естакади над яром, нової дороги і шляхопроводу над залізницею. Роботи тут тривають 24/7.

Північна об'їзна – комплекс об’єктів, які суттєво покращать транспортну інфраструктуру північно-західного регіону. Роботи з будівництва першої черги розпочались у жовтні 2019 р. Згідно з проєктом завершення робіт – у 2022 році, але фактично завершити роботи та ввести в експлуатацію плануємо ще у 2021 році.