Служба автомобільних доріг
у Вінницькій області

громадське обговорення

 • 17.03.2017

  Виїзна нарада керівників дорожніх організацій області відбулась у м. Бар

  Ігор Явдощак, заступник начальника Служби автомобільних доріг області та Ігор Шаповал, директор ДП «Вінницький облавтодор» провели виробничу нараду із керівниками районних підрозділів. На порядку денному постало багато питань, що потребують вирішення. Головними до розгляду стали: стан автомобільних доріг області та недостача кадрів середньої ланки. Тому, місце проведення було обране не випадково. Проходила нарада у Барському коледжі транспорту та будівництва, де навчають майбутніх дорожників. Директор коледжу, Йосип Кібітлевський, радо прийняв дорожній колектив та провів екскурсію навчальним закладом, розповідаючи про здобутки і досягнення коледжу. Багато хто з керівників районних філій навчались у коледжі. Рідні кабінети залишились таким ж рідними, але зазнали значних змін. При вході до коледжу стоїть дві електричних заправки, одна з них розроблена студентами та викладачами коледжу. Пам’ятник «Запорожцю», Вказівник-Велетень, електронне табло, автомобіль на стінах коледжу – все це вражає з першого погляду. В холі макети агрегатів сучасних автомобілів, шахи та шашки виготовлені колективом коледжу, постійно діючі виставки технічної творчості. Навчальні майстерні, студентська СТО, автомобілі в аудиторіях, сучасна бібліотека, тренажерні та спортивні зали – все у вільному доступі для студентів закладу.

 • 1.02.2017

  Шановні журналісти!

  2 лютого 2017 року  о 12 годині 30 хвилин відбудеться прес-конференція Артема Гриненка, керівник ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» (дочірні підприємства та філії компанії: облавтодори, райавтодори, деу, дед) на Калинівській ДЕД. На прес-конференції будуть присутні Ігор Корольчук, начальник Служби доріг, та Ігор Шаповал, директор ДП "Вінницький облавтодор".

 • 20.01.2017

  Дорожник має володіти не лише практичними навичками, а бути перш за все людиною

  Керівництво Служби доріг та ДП «Вінницький облавтодор» відвідали Барський коледж транспорту та будівництва, де навчають майбутніх дорожників. Директор коледжу, Йосип Кібітлевський, провів екскурсію навчальним закладом, розповідаючи про здобутки і досягнення коледжу.