Служба автомобільних доріг
у Вінницькій області

» Прес-центр » новини » Якість нового дорожнього покриття першими на собі перевірили велосипедисти

Якість нового дорожнього покриття першими на собі перевірили велосипедисти

Сьогодні, на ділянці автомобільної дороги М-21 від смт. Стрижавка до м. Калинівка, о 10:00 стартував другий день фінальних змагань ХІІІ літньої Універсіади України із велосипедного спорту.

60 учасників, з 11 вищих навчальних закладів із восьми областей України, взяли участь в індивідуальній гонці на час на дистанції 15 км.

Чоловіки в середньому показували швидкість до 45км/год, та й жінки не відставали, показуючи середню швидкість у майже 40 км/год.

Переможцем серед чоловіків став Віталій Гринів, із Тернопільської області. Серед жінок перше місце зайняла Вікторія Алексєєва із Миколаївської області.

Суддя національної категорії, Олександр Бірюков, задоволений ходом змагань та якістю дорожнього покриття.

«Якість покриття у нас визначається по кількості недоліків, а сьогодні недоліків не було. Головне для велосипедиста стартувати та фінішувати на своєму велосипеді без проколів колеса, - розповідає Олександр Бірюков. – Бувають маршрути, коли на 100 учасників трапляється 15 проколів – це поганий показник для траси. Можу з впевненістю сказати, що покриття на сто відсотків відповідає міжнародним вимогам».

Завтра велосипедисти продовжать змагання вже вулицями міста Вінниці. Старт о 10:00 на проспекті Юності.