Служба автомобільних доріг
у Вінницькій області

» Прес-центр » новини » Вночі, як вдень. У Вінницькій області на автошляхах влаштовано 23,4 км електроліній

Вночі, як вдень. У Вінницькій області на автошляхах влаштовано 23,4 км електроліній

2017 рік в дорожній галузі Вінницької області відзначився не лише масштабними роботами з поточного середнього ремонту автошляхів. Велика увага приділялась і безпеці руху на дорогах, і важливою її складовою є влаштування освітлення. 8 об’єктів, 985 електричних опор або 23,4 км освітлення. Для порівняння, за всі роки незалежності держави в області було влаштовано 17,5 км.

На автомобільній дорозі міжнародного значення М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка»  завершено роботи на ділянках в районі с. Ксаверівка, с. Якушенці, на «Великій об’їзній», під’їзді до міста зі сторони Немирова, с. Краснопілка

На автомобільній дорозі М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський» світло влаштовано, в районі с. Жежелів та на виїзді з с. Стрижавка. Також підсвічується 3,3 км автомобільної дороги Т-02-04 «Південний обхід м. Вінниця». 

В поточному році буде завершено роботи на об’єкті біля Медмістечка. Окрема увага буде приділена пішохідним переходам. На них буде влаштовано додаткове освітлення, що працюватиме від сонячних батарей. В планах на 2018 збільшити об’єми робіт.