Служба автомобільних доріг
у Вінницькій області

» Прес-центр » новини » Продовжуються роботи з поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка».

Продовжуються роботи з поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка».

Цей маршрут є частиною транснаціонального транспортного коридору «GO Highway», що поєднує українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. У Вінницькій області протяжність автомобільної дороги М-12 «Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка», що входить до маршруту Go Highway, складає 185,4км. В поточному році планується відремонтувати 8 ділянок по даній дорозі, сумарною протяжністю 31,045км.

На трьох ділянках в напрямку від м. Вінниці до кордону із Хмельницькою областю вже розпочато роботи.  На першій ділянці автодороги М-12 протяжністю 2,9 км, що проходить біля с. Якушинці, влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетону та верхній шар щебенево-мастичного асфальтобетону. Також на відрізку автодороги ведуться роботи по встановленню освітлення, заміни бар’єрного огородження, облаштуванню тротуарів та бордюрів. Розпочато роботи ще на двох ділянках в районі сіл Лисогора та Ксаверівка. Наразі підрядники виконують роботи з влаштування вирівнюю чого шару. Ще на двох ділянках в цьому ж напрямку ведуться підготовчі роботи.

Також розпочато роботи на ділянці а/д М-12 в районі села Краснопілка. Наразі підрядники виконують роботи по влаштуванню ровику розширення та фрезерування старого покриття.

На «об’їзній м. Вінниці», що також входить до складу автомобільної дороги М-12 вже завершено роботи по влаштуванню вирівнюю чого шару покриття. Наразі ведуться роботи по встановленню водовідвідних лотків. Розпочинаються роботи по влаштуванню верхнього шару покриття.

На об’єкті а/д М-12 «під’їзд до м. Вінниця» також розпочато роботи. Там проводять роботи по влаштуванню ровику розширення та ведуться підготовчі роботи до влаштування нижнього шару покриття.