Служба автомобільних доріг
у Вінницькій області

» Прес-центр » новини » Продовжуються роботи на автомобільній дорозі М-12 в районі м.Немирів

Продовжуються роботи на автомобільній дорозі М-12 в районі м.Немирів

На замовлення Служби автомобільних доріг у Вінницькій області продовжуються роботи з поточного середнього ремонту на ділянці автомобільної дороги М-12 на виїзді з Немирова.  

Згідно проектної документації на ділянці передбачено влаштування вирівнюючи шарів асфальтобетону та верхнього шару ЩМА (щебенево-мастичний асфальтобетон). Також дорожнє полотно стане ширшим на 4 м та безпечнішим: в місцях, де це необхідно, встановлюють відбійники, бордюри та освітлення, облаштовують тротуари.

На виїзді з Немирова підрядна організація «СП «Автострада» почала працювати близько місяця тому. Перше, що було зроблено – проектне поширення дорожнього полотна на 2 м з кожного боку. На узбіччях йде заглиблення на 70 см і стеляться 7 різних шарів: підсипка, щебінь, сітка та асфальтобетон, – необхідні для забезпечення надійності та довговічності служби нової частини траси. Також, в межах міста Немирів встановлюються бордюри та продовжують робити тротуари і систему освітлення.

Ділянки, де відбуваються дорожні роботи, відокремлені від проїжджої частини за всіма вимогами: на в’їзді та виїзді встановлені попереджувальні дорожні знаки. Вздовж лінії проведення робіт на відстані кожних 10 м стоять сигнальні стовпчики зі світловідбиваючими смугами, щоб вночі водії добре бачили напрям руху. Для тих, хто не реагує на стаціонарні обмеження, є ще й рухомі сигнальні прапорці.