Служба автомобільних доріг
у Вінницькій області

» Прес-центр » новини » Дорогу Т-02-05 «Куна - Кунка» відремонтовано

Дорогу Т-02-05 «Куна - Кунка» відремонтовано

На урочистому відкритті ділянки автомобільної дороги «Куна - Кунка», що є частиною «об’їзної» м. Гайсин прибули Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, Депутат Верховнох Ради Микола Кучер, Голова Гайсинської РДА Владислав Уткін, начальник Служби автомобільних доріг області Ігор Корольчук.

Під час вітального слова Валерій Коровій зазначив, що фінансування доріг області вийшло на абсолютно новий рівень.

«Разом із країною міняємось усі ми. Хочу привітати усіх нас із відкриттям цієї чудової об’їзної дороги! Хочу подякувати усім за важку працю, яка дала такий прекрасний результат», - зазначив Валерій Коровій, під час вітальної промови, після чого нагородив Почесними грамотами працівників Служби автомобільних доріг та ДП «Вінницького облавтодору».

Автомобільна дорога державного значення Т-02-05 «Куна - Кунка» є частиною «об’їзного» шляху навколо м. Гайсин. З 2008 року, згідно рішення обласної координаційної ради,  рух транзитних вантажних автомобілів, здійснюється саме через цю дорогу. За 10 років стан дорожнього покриття на ділянці протяжністю 8,4 км став значно погіршився. Так в 2016 році, згідно постанови КМУ №384 в перелік об’єктів поточного середнього ремонту увійшла автомобільна дорога Т-02-05 «Куна – Кунка», протяжністю 8,4 км. Відповідно до постанови держава фінансує 45 млн. грн., за умови співфінансування (не менше 10%) із місцевими радами. У 2016 році розпочались роботи на дорозі Куна – Кунка та за рішенням Гайсинської райдержадміністрації було виділено 4,5 млн. грн.. В поточному році згідно постанови КМУ № 303 від 29.03.2017 – роботи з поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі Т-02-05 «Куна – Кунка» продовжились. На об’єкті влаштовано вирівнюючий шар та верхній шар мілко зернистого асфальтобетону, укріплено узбіччя та нанесено горизонтальну розмітку.

За рахунок митних коштів було проведено ремонт ділянки в районі села Мар’янівка, що є продовженням «об’їзної» дороги м. Гайсин. На об’єкті влаштовано асфальтобетонне покриття, відновлено тротуари, встановлено нові бордюри та нанесено розмітку. 

«Загальна вартість робіт складає близько 46 мільйонів. Розпочали роботи наприкінці минулого року. Потім продовжили наприкінці червня, коли вже було виділено фінансування. Загалом відремонтовано 10,6 кілометрів. З них 8,4 це ділянки від М-12 до Куни, інша частина - від Куни до Мар'янівки», - говорить керівник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області І. Корольчук.