Служба автомобільних доріг
у Вінницькій області

» Прес-центр » новини » Безпека руху - один із пріорітетних напрямків роботи дорожників Вінниччини

Безпека руху - один із пріорітетних напрямків роботи дорожників Вінниччини

Про це на перс-конференції в департаменті інформаційної політики облдержадміністрації розповів начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук. 

"Велика увага приділяється безпеці руху на автошляхах. На ділянках поточного ремонту, задля підвищення безпеки, наноситься пластикова горизонтальна розмітка із шумовими смугами, відновлюються тротуари та зупинки. На об’єктах встановлюється освітлення та нові дорожні знаки, проводиться заміна бар’єрного огородження.  На наступний рік плануємо встановлювати острівці безпеки при в'їзді в населений пункт та максимально влаштовувати освітлення на ділянках доріг". 

З початку року виконані такі заходи з організації безпеки дорожнього руху:

  • встановлено та замінено дорожніх знаків – 1979 шт.
  • виконано розмітки проїзної частини – 888 км,  пішохідних переходів – 3878,2 м2, напрямних острівців – 355 м2
  • встановлено та замінено напрямних стовпчиків – 851 шт.
  • відремонтовано бар’єрного огородження – 6 км
  • встановлено світлофорних об’єктів – 1 шт;
  • відремонтовано світлофорних об’єктів – 6 шт.

У рамках десятиліття дій з БДР 2011 – 2020 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН №64/255 від 10.05.2010 року, з метою забезпечення виконання даної програми, Міністерство охорони здоров’я України за підтримки Міністерства інфраструктури виступило ініціатором проведення в Україні щорічного Тижня з безпеки дорожнього руху. В поточному році такий захід проводиться в період з 13 по 19 листопада.

Шановні учасники дорожнього руху, будьте уважні та обережні, дотримуйтесь правил дорожнього руху, швидкісного режиму, зважайте на дорожні знаки, особливо в місцях проведення ремонтних робіт.